Збір проходив у прямому ефірі, під час якого благодійники й заспівали разом одну з найпопулярніших пісень гурту.

За 7 донатів по 52 тисячі гривень керівник фонду «Повернись живим» Тарас Чмут виступив разом із гуртом «Курган & Agregat» під час благодійного стриму від «Підпільного стендапу», на якому збирали кошти для закупівлі рацій українським військовим. 

Так за виконання одного треку «Уходиш» учасники гурту «Курган & Agregat» Аміль та Раміль разом з Тарасом Чмутом зібрали 364 тисячі гривень на ЗСУ, які передали фонду «Повернись живим».

Усього фонд збирає 10 мільйонів гривень на закупівлю 400 рацій для Сил оборони. Цієї кількості  вистачить, щоб забезпечити зв‘язком одну бригаду ЗСУ або закрити десятки точкових запитів, кажуть організатори.

Довідка 

Учасники гурту «Курган & Agregat» з перших днів повномасштабного вторгнення допомагають Збройним силам України та займаються активною волонтерською діяльністю.

29 липня в Харкові Курган і Agregat провели благодійний концерт, метою було зібрати гроші на дрони для Сил спеціальних операцій. Буквально за першу пісню, яку виконав гурт, зібрали 265 тисяч гривень. Усьго за концерт вдалося назбирати 1 мільйон 572 тисячі гривень. Однак, надсилати гроші продовжили й після концерту, тому вже зранку 30 липня, хлопці в соцмережах повідомили, що змогли досягти своєї цілі — на банці 2 мільйони та ще майже 76 тисяч готівкою.

Читайте також

  • Учасники гурту Аміль і Раміль Насірові отримали головні ролі у фільмі українського режисера Антоні Лукіча «Люксембург, Люксембург».
  • Як відбувалася прем’єра цього фільму в Харкові – фото.