На YouTube-каналі NIX уже доступні п’ять епізодів подкасту. Проєкт, якому дали назву «Наша собача справа», розрахований на тих, хто має що сказати і готовий ділитися з усіма своїми знаннями й порадами.

У випадку NIX йдеться майже про 30 років практичного досвіду в IT, тому фахівцям точно є про що розповісти. Разом із Ніксовими експертами й запрошеними спікерами вони обговорюватимуть актуальні теми та виклики, з якими стикається IT-спільнота в умовах війни.

Про що йдеться у подкасті?

Про роботу й навчання в IT, про вітчизняні розробки і майбутнє IT-бізнесу в Україні. Теми добираються так, щоби зацікавити і новачків, і досвідчених спеціалістів, і тих, хто знає про IT опосередковано.

Серед тем, що їх айтівці вже обговорили:

  • історія створення мобільного застосунку «Повітряна тривога»;
  • робота в IT та волонтерство — як усе встигати;
  • як змінилися підходи до проведення IT-конференцій;
  • чим займатися Senior-спеціалістові, аби зростати далі;
  • як розвиватися в IT за допомогою рет-проєктів.

Денис Лико, PR Manager у NIX:

«Нині IT-спільнота активно підтримує нашу країну. Тому ми взяли на себе роль тих, хто підтримуватиме самих айтівців — надаватиме їм корисний контент для роздумів і особистого навчання. Ми хотіли створити такий проєкт, де люди вільно спілкувалися б, здобували знання, дискутували, сперечалися. Хоча географічно ми роз’єднані, нам до снаги обговорювати те, що нас цікавить і надихає працювали далі. Нехай і в онлайні».

Ведучий подкасту — Антон Шевчук, JavaScript Team Lead і Solutions Architect у команді NIX. За 20 років в індустрії він устиг написати підручник із jQuery для початківців і став одним із засновників IT-конференції NIX MultiConf. Уже кілька років Антон допомагає новому поколінню програмістів у Ніксах розвиватися в професії. А тепер ще й веде подкаст.

Антон Шевчук, ведучий:

«До того як NIX MultiConf сформувалась у повноцінну конференцію з багатотисячним ком’юніті, я брав участь в організації Ніксових мітапів для РНР-розробників у Харкові. Це такий формат зустрічі, де програмісти діляться досвідом одне з одним, розповідають, чого їм вдалося досягти у своїх проєктах, знайомлять джунів із корисними інструментами для роботи. Уже тоді мені подобалося спілкуватись із аудиторією. Тож коли запропонували стати ведучим подкасту, хіба міг я не погодитись? Перший випуск перевершив мої очікування. Нам із гостем важко було зупинитися. Пробалакали аж дві години, тому хлопці під час монтажу мали чим зайнятись. І це ми навіть не все із запланованого обговорили. Отже, початок крутий. Далі буде ще цікавіше».

Усі епізоди шукай за посиланням. Послухати подкаст «Наша собача справа» можна на Apple Podcasts, Google Podcasts, SoundCloud та Spotify.

It podcast ukraine war
IT-подкаст від NIX

Довідка

NIX — інтернаціональний IT-бренд, добре знаний в Ізраїлі, США та країнах ЄС як сильний гравець у всьому, що стосується IT-аутсорсинґу. У портфоліо — понад 5000 реалізованих IT-проєктів, а серед замовників — найкрутіші 100 компаній із переліку Fortune. 

Команда бренду NIX налічує понад 4500 фахівців. Її єднає спільна ідея — за допомогою технологій змінювати світ на краще. Завдяки майже 30-річному досвіду ми задовольняємо будь-які запити клієнтів — від мобільних застосунків до складних багаторівневих продуктів. Комада NIX сприймає складнощі як цікаві виклики і долає їх разом, працюючи із захватом і відпочиваючи із завзяттям. 

NIX залишається відкритим до змін та нових знань. Тут дали квиток в життя поколінням фахівців, і кожен з них зробив свій внесок у розвиток команд і профільного IT-ком’юніті, на яке рівнятимуться айтівці всього світу.

Матеріал опубліковано на правах реклами.