29–30 березня відбудеться IX Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку. Обговорюватимуть як молодь може допомагати у відновленні України та розвиватися.

Форум проходитиме у два етапи: обласний та всеукраїнський. Кожна з 24 областей матиме окрему кімнату для зустрічі із трансляцією на фейсбук, де учасники представлять свою діяльність та плани на поточний рік, обміняються досвідом, знайдуть партнерів для спільної реалізації проєктів та зможуть залучити експертів з інших організацій.

Запрошують: місцеві органи влади, бізнес, громадські організації, лідерів думок, громадських активістів, представників фондів та донорських організацій, керівників молодіжних, студентських та шкільних рад.

Список спікерів та порядок виступів оприлюднять пізніше — 21 березня. Долучитися до трансляції можна у Facebook. Щоб взяти участь, необхідно зареєструватися за посиланням.

Організатор заходу — Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнського молодіжного центру, Українського державного центру позашкільної освіти та обласних державних адміністрацій.

Let’s do it Ukraine – український екологічний рух, частина всесвітнього руху «Let’s Do It World».

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.