Мер Харкова Ігор Терехов та бургомістр міста Турку (Фінляндія) Мінна Арве підписали угоду про встановлення побратимських відносин.

Про це повідомляють у Харківській міській раді.

«Ця угода відкриває широкі можливості різнобічного співробітництва між нашими містами. Вона має як короткострокові, так і довгострокові цілі, і пропонує прямі шляхи для нових ініціатив. Також вона означає безпосередні дії щодо відновлення міста Харкова та рівні сучасні можливості для розвитку співпраці між нашими містами», – зазначила бургомістр.

Основні напрями співробітництва – повоєнне відновлення та реконструкція Харкова, стимулювання розвитку підприємництва та обмін досвідом у сфері місцевого самоврядування та можливість обміну школярами. 

Серед основних напрямів співробітництва між містами – повоєнне відновлення та реконструкція міста Харкова, стимулювання розвитку підприємництва, обмін досвідом у сфері місцевого самоврядування, створення умов для можливості обміну школярами тощо.

Також Ігор Терехов подякував Арве та фінському народу за підтримку та запросив взяти участь у роботі Координаційної ради міст-партнерів, яка була створена для максимально ефективного використання інструменту міжмуніципального співробітництва.

Нагадаємо, 26 серпня Ігор Терехов звільнив з посади директора Департаменту земельних відносин Сергія Колесника через відпочинок на елітному курорті Ніцци під час війни.