Футбольні фанати створили благодійний фонд для фінансової підтримки сімей загиблих на війні вболівальників з усієї України.

Завдання фонду «Трибуна героїв» – це системна фінансова підтримка сім’ям загиблих на війні футбольних фанатів з усієї України та всіх причетних до навколофутбольного суспільства.

До ініціативи долучилися українські та закордонні фанатські рухи, українські футболісти та футбольні клуби, зірок спорту та шоу-бізнесу, спортивних журналістів, бізнес та всіх небайдужих.

«Ми збираємо інформацію про загиблих від представників усіх фанатських рухів України, створюємо базу, збираємо контакти сімей, верифікуємо дані та відправляємо фінансову допомогу.

Існують державні програми фінансової підтримки сімей загиблих, але багато фанатів воюють у добровольчих підрозділах і часто не оформлені офіційно. Механіка виплат від держави не завжди зрозуміла», – йдеться у повідомленні фонду.

Додамо, що ви можете оформити щомісячну підписку на символічну суму — 24 долари долучившись до благодійної ініціативи UNITED24.