Проєкт «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» сприяє уряду України у впровадженні реформи децентралізації. 

Харків став новою громадою-партнером проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («Говерла»). 9 жовтня 20 нових громад-партнерів проєкту підписали відповідний меморандум. Про це повідомили у Харківській міській раді. 

На заході був присутній міський голова Харкова Ігор Терехов. Він зазначив, що підписання цього меморандуму важливе для Харкова. 

«Реформа децентралізації має продовжуватися, незважаючи на війну. Також ми повинні мати чіткий план дій та розвитку наших міст: що будуємо, що відновлюємо, які конкретні кроки мають бути зроблені в наших громадах», – наголосив Ігор Терехов.

Окрім цього, зазначив очільник Харкова, громади мають забезпечити максимально прозорі умови співпраці для інвесторів, тож необхідно продовжувати реалізацію антикорупційних заходів. Також важливу роль у розвитку громад, за словами міського голови, відіграє наявність діалогу між місцевою владою та суспільством.

Довідка

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» сприяє уряду України у впровадженні реформи децентралізації. Кожна громада-партнер отримує комплексну підтримку для посилення інституційної спроможності місцевого самоврядування, удосконалення управлінських практик, надання послуг та місцевого економічного розвитку.

Читати також:

  • У Харкові розпочали будувати підземну школу — Терехов.
  • На Харківщині поновлюють роботу Пункти Незламності.