Сили оборони на Куп’янському напрямку Харківської області відбивають атаки армії РФ. Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ.

На Слобожанському напрямку армія РФ зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить активну диверсійну діяльність та продовжує нарощувати щільність мінувань в Бєлгородській області вздовж державного кордону. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали такі населені пункти, як Козача Лопань, Вовчанські Хутори та Охримівка Харківської області.

Російська армія завдала авіаційних ударів зазнано неподалік Кіндрашівки, Петропавлівки та Піщаного Харківської області. Під обстрілами з артилерії та мінометів були понад 15 населених пунктів регіону, зокрема, Дворічна, Петропавлівка, Кислівка й Синьківка.

На Лиманському напрямку Сили оборони відбили 7 атак ворога в районі Макіївки Луганської області на межі з Харківщиною.

Оперативна обстановка на сході та півдні України залишається складною.

Протягом минулої доби відбулося 34 бойових зіткнення.

Читайте ще

На Куп’янському напрямку українські військові відбили три атаки армії РФ — Генштаб. Оперативно-стратегічне угруповання військ «Хортиця» відбило три атаки російських військових в районах населених пунктів Синьківка та Іванівка Куп’янського району на Харківщині.