Команда Ґвара Медіа запустила агенцію «Ґвара Студія», яка займатиметься розробкою сайтів, дизайном та розробкою веб-застосунків, створенням відео, документальних фільмів, рекламою тощо.

У Студії задіяні головний маркетолог Ґвара — Ярослав Устіч, UX/UI дизайнер Максим Гармаш, а також залучені креативний продюсер — Гнат Голик, мультимедійний журналіст — Денис Клименко та оператор і фотограф — Іван Самойлов.

Дизайн сайту для комунікації зі світом створив Максим Гармаш.

«Останні роки харківське медіа цілеспрямовано створює одно- та багатосторінкові сайти, репортажі та документальні фільми, а також рекламні анімаційні відео. Однак, через повномасштабне вторгнення, цю роботу довелось призупинити. Наша команда чекала на офіційне відновлення Студії, яка допомагала б втілювати сміливі ідеї в реальність та фінансово підтримувала життєдіяльність Ґвара Медіа», — йдеться в повідомленні.

Основними напрямками діяльності Студії є:

  • розробка no-code сайтів на основі Webflow;
  • дизайн та розробка веб-застосунків на основі Bubble;
  • створення відео — едіторіал контент, документальні фільми, моушен-дизайн та реклама.

Серед додаткових послуг є e-com на Shopify, маркетинг-стратегії, айдентика, 3д графіка, графічний та прінт дизайн.

Основна ідея Студії — створити в медіа-просторі сталу агенцію, яка виконуватиме роботу згідно з усіма стандартами ринку та не боїться втілювати неординарні підходи. Також, це можливість для команди ширше реалізувати свій потенціал.

«Ми навчались на собі робити якісний контент, знімати репортажі, продюсувати документальні фільми, створювати якісний дизайн сайтів та швидко їх збирати за допомогою no-code сервісів. Настав час реалізовувати не тільки свої проєкти», — зазначає команда Студії.

На честь відкриття нової агенції, команда підготувала спецпропозицію: протягом двох місяців приводьте бізнес до нас, і він отримає 15 % знижки, а на вас чекає подарунок — стильний шопер або бананка.

Детальніше ознайомитися з роботами Студії можна за посиланням.

Читайте також

  • Фільм «Могила» про Ізюмське масове поховання номінували на Royal Television Society Award