Результатом проєкту стане фотовиставка, покази якої вже заплановано, крім України, у Франції та Великій Британії.

Французький фотограф Майкл Гаррета запустив в листопаді у Харківській області фотопроєкт «Україна: культурне пробудження». Мета якого, показати світу українську ідентичність та розповісти про особисті історії людей у російсько-українській війні. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

 «Вдячні за таку увагу до Харківщини. Мета проєкту – показати західному світу українську ідентичність в її історичній неперервності та сучасному прояві, представити зріз російсько-української війни через особисті історії людей. Наш регіон має багате культурне надбання і, безперечно, на долі кожного з жителів області залишила свій відбиток збройна агресія рф», – зазначила заступниця начальника Харківської ОВА Віта Ковальська.

У реалізації проєкту взяли участь жителі регіону, які зазнали втрат від російсько-української війни. Водночас своїми історіями поділились українці, які пережили Голодомор, Другу світову війну, народні співці та майстри народних інструментів, писанкарки, ліжникарки та інші. 

Експедиція фотографа побувала в селах Дергачівської, Савинської, Слобожанської, Мереф’янської, Шевченківської громад. Результатом проєкту стане фотовиставка, покази якої вже заплановано, крім України, у Франції та Великій Британії.

Читати також:

  • У Харкові з’явилася ініціатива для допомоги тим, хто пережив сексуальне насильство.
  • Сміливі діти: в Україні запустили кампанію для підтримки дітей в укриттях.