Двоє жителів Балаклійської громади на Харківщині — Борис Завацький з Балаклії та Олександр Бутов з села Шевелівка — повернулися з російського полону в рамках обміну 230 військовополоненими.

Про це повідомили у Балаклійській міській військовій адміністрації.

«Повернулись на рідну землю не просто військові, а справжні Герої, які витримали неймовірні випробування і зберегли вірність своїй країні та ідеалам. 22 місяці вони не бачили рідної землі, але весь цей час трималися і вірили, що знову приїдуть додому, обіймуть найрідніших, потиснуть руку землякам, зустрінуться з побратимами», — йдеться в повідомленні.

Загалом з російського полону повернулося 15 жителів Харківщини. З них 14 військовослужбовців та один цивільний житель Ізюма. Один зі звільнених військовослужбовців – Сергій Мірошник, житель Золочівської громади. Чоловік пробув у полоні 1,5 року.

3 січня у рамках 49 обміну вдалося повернути 230 людей із російського полону. Серед них представників Збройних Сил України – 130 (серед них ТрО – 14, ВМС – 14), Національної гвардії – 55, Державної прикордонної служби – 38, Національної поліції – 1 та шестеро цивільних, які були незаконно позбавлені волі.

Це 49 обмін. Нині в Україну повернуто 2828 захисників.

Читайте також

  • Родини зниклих безвісти на території України зможуть здати зразки ДНК для пошуку близьких