На сьогодні телемарафону «Єдині новини» довіряє 43% жителів України.

Ще у жовтні цього року показник становив 48%, а у травні 2022 – 69%. Разом з цим до 38% зросла частка тих, хто не довіряє телемарафону (решта 19% мають невизначене ставлення). Про це стало відомо з результатів опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Ті, хто не довіряє президенту України Володимиру Зеленському, є більш критичними до «Єдиних новин». А от серед тих, хто позитивно ставиться до Зеленського, у телемарафон вірять 52%, не довіряють – 29%, не визначилися – 19%.

Довідка

Методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера (computer-assistedtelephoneinterviews, CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів (з випадковою генерацією телефонних номерів та подальшим статистичним зважуванням) опитано 1200 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим).

Опитування проводилося з дорослими (у віці 18 років і старше) громадянами України, які на момент опитування проживали на території України (у межах, які контролювалися владою України до 24 лютого 2022 року). До вибірки не включалися жителі територій, які тимчасово не контролювалися владою України до 24 лютого 2022 року (АР Крим, м. Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей), а також опитування не проводилося з громадянами за кордоном.

Читайте також

  • Майже половина українців вірять у тертя між Зеленським та Залужним — опитування.
  • Залужний, Сирський та Буданов: кому з командувачів довіряють українці.