У Харкові та області синоптики прогнозують дощ з грозою та температуру повітря до 22-24° тепла 17 червня.

Про це повідомили в регіональному гідрометцентрі.

Згідно з прогнозом гідрометцентру, 17 червня у Харкові очікується хмарно з проясненнями, дощ з грозою. Вдень термометри покажуть 22-24 градусів тепла. Південно-західний вітер сягатиме 5-10 метрів за секунду.

Подібні погодні умови прогнозуються і для Харківської області: хмарно з проясненнями, дощ з грозою. Денна температура повітря коливатиметься в межах від 21 до 26 градусів тепла. Швидкість південно-західного вітру становитиме 5-10 метрів за секунду.

Раніше у гідрометцентрі зазначили, що дощова погода триватиме до середи.

Нагадаємо, армія РФ знищила всю енергетичну генерацію міста Харкова, про це під час Ukraine Recovery Conference в Берліні повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов. «Ми розуміємо що попереду зима. Ми розуміємо, що сьогодні, на жаль, наш ворог розтрощив всю генерацію, яка була у Харкові. Всі ТЕЦ зруйновано. Ми не маємо жодного кіловата власної генерації», – пояснює мер міста.

Читайте також

  • На Харківщині розгорнуть «міні-ТЕЦ» — Мінвідновлення. Проєкт енергетичної безпеки USAID в Україні у співпраці з Міненерго, Комітетом Верховної Ради з енергетики розгортає мережу малої та середньої когенерації в регіонах країни. Зокрема, теплопостачальні підприємства Харківської області отримали 6 когенераційних установок (КГУ) у березні 2024 року.