Харківська окружна прокуратура обвинуватила підприємство, яке порушує правила утилізації відходів та забруднює землю. Відповідний акт направила до суду. 

У Чугуївському районі розташоване підприємство, яке займається торгівлею молочних продуктів. За даними слідства, керівник компанії не проводив господарську діяльність належним чином. Зокрема, він не забезпечив своєчасного вивезення рідких відходів виробництва. Це призвело до зберігання та накопичення в несанкціонованому місці.

Директор не вжив необхідних заходів, тим самим порушивши вимоги законодавства про охорону навколишнього природного середовища. Через це земельні ділянки забруднені такими речовинами, як амоній, нітрати тощо.

Шкода нанесена довкіллю сягає майже 105 тисяч гривень.

Забруднення або псування земель речовинами, відходами чи іншими матеріалами, шкідливими для життя, здоров’я людей або довкілля, внаслідок порушення спеціальних правил, якщо це створило небезпеку для життя, здоров’я людей чи довкілля – караються штрафом від однієї до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.