Apple оголосила переможців премії App Store Awards 2022 року, відзначивши 16 додатків та ігор, які надихнули користувачів глибше взаємодіяти зі світом, розширювати свою уяву та залишатися на зв’язку з друзями та коханими.

Редакція Apple App Store обрала п’ять переможців у номінації «Культурний вплив», які справили довготривалий вплив на життя людей та вплинули на культуру. Одним із таких додатків стала Waterllama українця Віталія Могилевця.

«Цьогорічні переможці представляють різноманітну спільноту розробників з усього світу, чиї додатки та ігри були обрані глобальною редакційною командою App Store за те, що вони дарують винятковий досвід та мають глибокий культурний вплив», – ідеться в повідомленні яблуневої компанії.

Завдяки своєму барвистому дизайну та ненав’язливим настановам, Waterllama робить досягнення цілей з гідратації веселим, використовуючи креативні завдання, нагадування та милих персонажів, які допомагають користувачам не відставати від графіка.

  • Львівський медіафорум створив додаток для журналістів в Україні. Його мета – спростити взаємодію між медійниками з різних країн.
  • Додаток Google під назвою Look to Speak, що допомагає спілкуватися очима, тепер доступний українською мовою.
  • В Україні з’явився новий мобільний додаток, який дбає по безпеку громадян. ДСНС та благодійна швейцарська організація «Free Ukraine» створили застосунок «MineFree», який допоможе вберегти громадян від вибухонебезпечних предметів. 

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.