Бренд ҐоКарпати разом з креативною агенцією Bickerstaff.734 створили чесний мультфільм про українців під час війни «Такі різні, але такі рідні»

З 24 лютого третина українців були вимушені покинути свої домівки та їхати в більш безпечні міста та за кордон. Близько 8 мільйонів були переміщені в межах України. З початку повномасштабного вторгнення наш об’єднався і приймає один одного будь-де.

У мультфільмі представлені абсолютно різні герої, з різними захопленнями, звичками та вподобаннями – все, як в житті. Величезна родина зібралась під одним дахом, і вжитися під ним ще те випробування. 

Тому бренд ҐоКарпати разом з агенцією Bickerstaff.734 вирішили підтримати українців у складній ситуації, нагадавши про головне. Вони випустили анімовану стрічку про українську родину і те, як кожен з нас переживав перші місяці війни разом.

«Справді, коли небезпека відходить на другий план та не потрібно бігти в бомбосховище, втома та стрес беруть своє. Ми починаємо забувати про головні речі – чому ми насправді любимо один одного, та чому так важливо бути разом», – зазначають творці. 

  • Гурт Kalush Orchestra передав понад 300 000 гривень на відновлення музею Григорія Сковороди, який знищили ракетним ударом росіяни на Харківщині.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.