До харківського екопарку з евакуації почали повертати хижаків, зокрема лева та левицю. Про це повідомили на фейсбук-сторінці харківського екопарку.

«Звичайно, переїзд для левів — це стрес, але зараз він набагато менший, ніж був навесні минулого року, коли ми їх евакуювали під обстрілами. Тому ми не маємо сумнівів, що вони швидко обживуться на новому-старому місці. Незабаром до цих левів приєднаються наші ягуари, леопарди, пуми, білі леви», — йдеться у повідомленні.

Левів повернули до харківського екопарку / Фото з відео: фейсбук-сторінка Фельдман Екопарку

На початку серпня до парку повернули степових корів та яків, наприкінці липня — зебр. Першого червня на у Міжнародний день захисту дітей, харківський екопарк вперше з початку повномасштабного вторгнення відкрився для відвідувачів з локації «Долина Альпака».

Війська РФ обстрілювали харківський екопарк із початку війни. Через це загинули тварини, зокрема олені, кенгуру, мавпи, бізони тощо. Деякі — втекли з розбитих вольєрів.

Навесні загинули й працівники парку, які приходили годувати та доглядати тварин. Через це засновник Олександр Фельдман заявив, що екопарк знищено. А всіх тварин, які там залишилися, присплять. Після цієї заяви багато організацій запропонували свою допомогу щодо вивезення тварин.

Станом на 29 березня 2022 року з парку евакуювали понад 3,5 тисячі тварин. Цьогоріч у січні тварин почали повертати.

Читайте також

«Я допомагаю тваринам, а вони — мені». Історія родини, яка рятувала тварин харківського екопарку. Биків повернули у «Фельдман екопарк» на початку липня — вони лише обживаються в новому місці. Тут їх, як й інших тварин, доглядають Світлана і Віталій. Подружжя повернулося до роботи в харківському екопарку у травні — через рік після того, як їм довелося евакуюватися з-під обстрілів. Вони рятували тварин, які стали жертвами російського повномасштабного вторгнення.