Унаслідок обстрілу села Гроза на Харківщині вісім дітей залишилися сиротами та ще шість втратили одного з батьків. Їх узяли під опіку або тимчасово віддали родичам.

Про це повідомила речниця начальника Харківської обласної військової адміністрації Олена Шаповал, передають журналісти Суспільного.

Речниця зазначила, що наразі родичі подають документи для тимчасового влаштування дітей, якщо один із батьків не жив із дитиною, або перебуває далеко.

Зараз вирішують питання опікунства або влаштування ще для двох дітей. Також одна дитина, яка втратила одного з батьків, не потребує проживання в родичів, повідомила Олена Шаповал із посиланням на начальника ОВА Олега Синєгубова.

Що відомо про обстріл села Гроза

Близько 13:25 5 жовтня російські військові обстріляли кафе та магазин в селі Гроза Куп’янського району. У селі проживало 330 мешканців. З кожного двору принаймні одна людина була присутньою на поминках, повідомив міністр МВС Ігор Клименко.

Пізніше стало відомо, що по закладу в селі Гроза, де перебувало близько 60 людей, вдарили російською ракетою «Іскандер-М». У кафе люди зібралися на поминальний обід через перепоховання загиблого українського військового.

Харківська обласна прокуратура та Служба безпеки України встановили людей, які можуть бути причетні до ракетного удару в селі Гроза Куп’янського району.

За словами правоохоронців, це два жителі села — брати 30 та 23 років, які після деокупації Харківської області перебувають на території Росії.

Читайте також

  • 22 родини загиблих у селі Гроза отримали грошову допомогу.