Українські війська відбили 7 атак росіян, про це повідомили у ранковому зведенні Генштабу.

На Куп’янському напрямку російська армія, за підтримки авіації, вела штурмові дії в районах Синьківки, північно-східніше Петропавлівки, Іванівки Харківської області, а також Стельмахівки та Надії Луганської області. Під російськими авіаударами перебували такі населені пункти, як Кислівка, Степова Новоселівка, Копанки та Петропавлівка на Харківщині.

На Слобожанському напрямку армія РФ зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить активну диверсійну діяльність, щоб не допустити перекидання українських військ на загрозливі напрямки, та продовжує збільшувати щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону в Бєлгородській області.

Загалом під артилерійським вогнем опинилися понад 120 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей.

Оперативна ситуація на сході та півдні України залишається складною. Протягом доби відбулось 80 бойових зіткнень.

Читайте ще

На Куп’янському напрямку російська армія наступала біля Синьківки, північно-східніше Петропавлівки, Іванівки Харківської області та Стельмахівки Луганської області, де українські військові відбили 7 атак.

Правоохоронці показали наслідки російських обстрілів Куп’янська — фото. Ввечері 9 листопада армія Росії обстріляла Куп’янськ. Слідчі відкрили кримінальні провадження у зв’язку з порушення законів та звичаїв війни.