Армія РФ обстріляла Козачу Лопань, поранено двоє чоловіків 67-ми та 66-років, у Куп’янську отримав поранення 14-річний хлопець, його шпиталізували в середньо-важкому стані.

Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Упродовж доби російські військові масовано з артилерії, мінометів, з використанням керованих авіабомб та іншого озброєння обстрілювали населені пункти Богодухівського, Харківського, Чугуївського, Ізюмського та Куп’янського районів.

Унаслідок обстрілів у Козачій Лопані Харківського району також пошкоджено 6 приватних будинків. У Подолах Куп’янського району зруйновано кілька приватних будинків, у Кучерівці обстрілами пошкоджено приватні будинки, автомобілі.

Упродовж доби РФ масовано обстрілювала Вовчанськ: зруйновано кілька приватних будинків та елеватор.

По селищу Куп’янськ-Вузловий російські війська влучили керованою авіабомбою — пошкоджено будівлю цивільного підприємства. У Сірому Ярі Куп’янського району обстрілами зруйновано 4 приватних будинки.

Читайте також

  • На Харківщині ЗСУ відбили атаку РФ біля Синьківки.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!