Чехія та Франція відреагували на останні масовані ракетні удари по Україні, під час, яких влучили по центру переливання крові в Харківській області.

Про це повідомляє Європейська правда.

«Удар по центру переливання крові на Харківщині — черговий доказ нелюдської поведінки Росії. Відповідальні за цей акт терору мають бути покарані, і Чехія докладе зусиль для цього», — заявив глава МЗС Чехії Ян Ліпавський.

МЗС Франції засуджує атаки Росії 5–6 серпня та підкреслює, що умисне обрання цілями цивільних об’єктів є воєнним злочином.

Разом з іншими союзниками Франція продовжить допомагати Україні реалізовувати своє право на самооборону та підтримуватиме роботу українських органів та Міжнародного кримінального суду, щоби притягнути до відповідальності причетних до воєнних злочинів РФ.

Що відомо про масовану ракетну атаку 5–6 серпня

Російська армія ввечері в суботу, 5 серпня, випустила керовану авіабомбу на центр переливання крові в Куп’янській громаді Харківської області.

Читайте також

  • Через російські обстріли в Куп’янському району загинула 1 людина, 4 отримали поранення.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!