В бюджеті Сполученого Королівства на наступний рік закладена допомога Україні на $2,3 мільярда.

Про це заявила прем’єр-міністр Великої Британії Ліз Трасс, повідомляє Reuters.

«Моє послання народу України таке: Сполучене Королівство й надалі буде з вами на кожному кроці. Ваша безпека – це наша безпека.Занадто багато життів в Україні, Європі та в усьому світі зазнають маніпулювання залежністю від російської енергії. Ми повинні працювати разом, щоб покінчити з цим раз і назавжди», – наголосила Трасс.

У середу пані прем’єр-міністр Великої Британії виступить на Генасамблеї ООН. Очікується, що у цей час вона оголосить про виділення Україні про виділення Україні у 2023 році військової допомоги на суму щонайменше 2,3 мільярда фунтів стерлінгів ($2,6 мільярда).

Трасс використає свій виступ в ООН для того, щоб закликати Захід посилити підтримку Києва після останніх успіхів України на полі бою проти росії.

Крім того, у Британії заявляли, що Сполучене Королівство стало другим за величиною військовим донором для України, виділивши 2,3 мільярда фунтів стерлінгів у 2022 році.

Нагадаємо, що Україна проситиме Генасамблею ООН ухвалити резолюцію, яка має вплинути на створення міжнародного механізму компенсації, який призведе до арешту російських державних активів за кордоном на суму до $300 мільярдів.