Триває 552-й день широкомасштабної збройної агресії РФ проти України.

Російські війська завдали авіаційних ударів в районах Удів, Зибиного, Першотравневого, Кислівки та Куп’янська Харківської області. Про це повідомив Генштаб у вечірньому зведенні.

  • На Слобожанському напрямку противник здійснив мінометні та артилерійські обстріли п’яти населених пунктів Харківщини, а саме: Огірцевого, Караїчного, Охримівки, Малої Вовчої та Нестерного Харківської області.
  • Артилерійських і мінометних обстрілів ворога зазнали населені пункти Фиголівка, Дворічна, Синьківка, Курилівка, Кислівка та Котлярівка Харківської області.

Ймовірність завдання ракетних та авіаційних ударів по всій території України залишається високою.

Протягом доби відбулось понад 30 бойових зіткнень.

Читайте також

Законопроєкт про мобілізацію депутатів внесли до Верховної Ради. 29 серпня законопроєкти №9647 та №9649, які дозволяють мобілізувати нардепів та чиновників, надано для ознайомлення комітету Верховної Ради.

Україна попрощалася з харківським пілотом Андрієм «Джусом» Пільщиковим. Він разом з В’ячеславом Мінкою та Сергієм Проказіним загинув 25 серпня над Житомирщиною внаслідок зіткнення навчальних літаків Л-39. За попередньою кваліфікацією ДБР йдеться порушення правил польотів або підготовки до них.