Військові РФ продовжують обстрілювати з артилерії, мінометів та наносити авіаудари по містах та селах Харківщини. За добу ворог обстріляв мінімум 15 населених пунктів регіону, повідомив у вечірньому зведенні Генштаб.

На Слобожанському напрямку противник зберігає військову присутність. Завдав авіаційних ударів в районах населених пунктів Гур’їв Козачок та Піщане. З мінометів та артилерії обстріляно Басове, Гур’їв Козачок, Гранів, Піщане, Козачу Лопань, Гатище Харківської області.

На Куп’янському напрямку авіаудари фіксувалися біля Тернів, Вільшаної, Кислівки на Харківщині. Артилерійських і мінометних обстрілів противника зазнали Красне Перше, Фиголівка, Дворічна, Западне, Куп’янськ, Одрадне Харківської області.

Ймовірність завдання ракетних та авіаційних ударів по всій території України залишається високою.

Читайте також

Половина українців впевнені, що Росія постійно буде загрозою для України – опитування. У демократичну, мирну РФ вірять менше ніж 10% опитаних.

Боєприпаси для дронів вироблятимуть в Україні — Мінцифри. Україна зможе виробляти, закуповувати та постачати боєприпаси та бойові частини для безпілотників. Це має зробити виробництво складників дронів масовішим та забезпечити Збройні Сили України.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!