У місті було чутно три вибухи. 

Російські війська завдали ударів по житловій забудові у Харкові. Зокрема, зафіксовано влучання в багатоквартирний будинок в центрі міста. Про це повідомив харківській міський голова Ігор Терехов.

«Відомо про удар по висотці у центрі Харкова. Про руйнування та постраждалих інформація уточнюється», – ідеться в повідомленні.

За інформацією медиків, наразі дані про постраждалих не надходили, є влучання біля житлових будинків, повідомив очільник ХОВА Олег Синєгубов. Наразі, за словами начальника ХОВА триває огляд місць влучання.

Нагадаємо, внаслідок бойових дій 14 травня у Вовчанській громаді Чугуївського району загинули двоє місцевих жителів.

За прогнозами начальника Головного управління розвідки України Кирила Буданова, українські сили зможуть стабілізувати фронт на Харківщині протягом «трьох-чотирьох днів». Але він очікує, що Росія розпочне нову атаку північніше Харкова, у Сумській області.

За даними Інституту вивчення війни, росіяни, ймовірно, не мають мети просуватися вглиб області. Там припускають, що відносно швидкі темпи просування російських військ та повідомлення про руйнування кількох мостів через ключові водні шляхи в межах населеного пункту дозволяють припустити, що російські сили віддають пріоритет створенню «буферної зони» в північній частині Харківщини, а не глибшому проникненню на територію.

Під час зустрічі з державним секретарем США Ентоні Блінкеном в Україні, Президент Володимир Зеленський заявив про потребу в засобах протиповітряної оборони, зокрема двох системах Patriot для захисту Харкова та Харківської області.

Нагадаємо, 10 травня Російська Федерація розпочала нову хвилю наступальних дій на півночі Харківської області. Щонайменше станом на 7–8 ранку на тому напрямку йшов важкий бій. Це підтвердив президент України Володимир Зеленський під час спільної пресконференції з президенткою Словаччини Зузаною Чапутовою в Києві.

Читайте також: