На Харківському та Куп’янському напрямках тривають бойові дії, повідомив Генштаб ЗСУ у зведенні станом на 11:00.

На Харківському напрямку російські військові двічі атакували підрозділи Сил Оборони в районі Вовчанська. Бойові дії тривають. Водночас на Куп’янському напрямку відбувається бій з окупантами в районі Піщаного. Ситуація контрольована.

За уточненою інформацією, на Харківському напрямку за 17 червня росіяни втратили 175 окупантів убитими та пораненими, знищено два автомобілі та одиницю спецтехніки. Крім того, уражено 33 укриття особового складу РФ та склад із боєприпасами.

За даними Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, на Куп’янському напрямку, російське військо проводить активні наступальні дії різної інтенсивності, намагаючись прорвати оборону українських військ та захопити важливі ділянки місцевості, або населені пункти, які впливають на стійкість української оборони.

Нагадаємо, що армії РФ не вдалося реалізувати «харківську операцію». Українські військові стримують російські підрозділи. Про це заявив Володимир Зеленський у вечірньому зведенні 8 червня.

«Говорив сьогодні з Головкомом — загалом про ситуацію. Дуже вагомий результат — те, що російській армії не вдалося реалізувати їхню Харківську операцію. Максимально їх зараз стримуємо і знищуємо російські підрозділи, які заходять на нашу землю та тероризують Харківщину», — сказав він.

Читайте також

  • Російські війська просунулися до частини агрегатного заводу у Вовчанську — ISW