Загальна вартість озброєння понад 36 мільйонів гривень.

13-ій бригаді Національної гвардії України «Хартія» з Харкова отримала 60 гранатометів на загальну суму 36 344 215 гривень від «Повернись живим». Про це повідомили у пресслужбі фонду.    

Зокрема бригада отримала 30 автоматичних станкових 40-мм гранатометів типу Mk 19 і 30 ручних шестизарядних 40-мм гранатометів. 

«Зараз бійці продовжують обороняти Харківщину. Тепер завдяки вам — з новенькими гранатометами, аби ще професійніше знищувати ворога на Куп’янсько-Лиманському напрямку. Це колективне піхотне озброєння може встановлюватися на бронетехніку, катери, вертольоти або ж застосовуватися безпосередньо зі станка», ідеться в повідомленні.

Харківська бригада «Хартія» отримала 60 гранатометів / Фото: Фонд «Повернись живим»

13-та бригада оперативного призначення «Хартія» — військове формування Національної гвардії України, створене у 2022 році в Харкові як добровольче формування територіальної громади «Хартія» для захисту міста під керівництвом бізнесмена Всеволода Кожемяки. Підрозділ брав участь у боях за Харків, звільненні Харківщини під час контрнаступу ЗСУ, боях на Луганщині та битві за Бахмут. У березні 2023 року «Хартія» була переформована на 13-ту бригаду оперативного призначення НГУ в рамках кампанії «Гвардія наступу».

Читайте також

  • Український письменник Сергій Жадана долучився до лав 13 бригади Нацгвардії «Хартія».