За минулу добу жертв та постраждалих внаслідок обстрілів немає.

Вдень 24 червня у Новоплатонівці Ізюмського району росіяни завдали ударів по школі, яка вже була зруйнована раніше. Увечері 24 червня армія РФ обстріляла КАБами Харків та Харківський район. Постраждалих немає, руйнувань також не зафіксовано. Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Вдень 24 червня росіяни завдали ударів по Одноробівці Золочівського району. Внаслідок обстрілу з РСЗВ було пошкоджено одноповерховий багатоквартирний будинок, прибудову та електромережі.

За даними Синєгубова, без світла залишилось чотири населені пункти – це 718 абонентів. Енергетики працюють над відновленням електропостачання.

Також за минулу добу російські війська обстрілювали Люботин, Вільшану, Куп’янськ-Вузловий та інші населені пункти області. Було пошкоджено житлові будинки і господарчі споруди. Без жертв.

У Старому Салтові Чугуївського району обстрілом пошкоджено будівлю ремонтної станції, складське приміщення, автомобіль, три комбайни, чотири вантажівки, два багатоквартирні, два приватні житлові будинки.

Нагадаємо, з 25 червня призупиняється проїзд до населених пунктів Борщова, Слобожанське та Липці. Заборону ввели через мінну небезпеку та постійні російські обстріли, що загрожують життю людей. У сільраді зазначили, що інформуватимуть про зміни в пропускному режимі додатково.

Читайте також