Просування зафіксоване на одній з вулиць міста.

Російські війська протягом 12 червня просунулися невеликою піхотною групою за підтримки бронетехніки від вулиці Михайла Коцюбинського на північному сході Вовчанська. Про це повідомляє Інститут вивчення війни з посиланням на геолоковані кадри.

«Російські війська нещодавно трохи просунулися у Вовчанську на тлі наступальних операцій, що продовжуються, на північ і північний схід від Харкова 12 червня. Російські військові блогери стверджували, що російські війська захопили ще одну будівлю на північному сході Вовчанська в районі агрегатного заводу, просунувшись на 200 метрів углиб міста, а також що російські війська просунулися на схід від Вовчанська», – ідеться в повідомленні.

За даними ISW, у цьому районі російські військові втратили кілька бойових машин піхоти та бойових броньованих машин МТ-ЛБ під час спроби проникнути на територію агрегатного заводу. 

Також у інституті повідомили, що російські війська продовжили наземні атаки у районі села Тихе, що на схід від Вовчанська, Липців та Глибокого протягом 11 та 12 червня. 

Обмежені наступальні операції росіян зафіксовані і на Куп’янському напрямку. За інформацією Інституту вивчення війни, бої йдуть у районах Синьківки, Петропавлівки, Піщаного, Берестового та М’ясожарівки. Однак, будь-яких підтверджених успіхів там не зафіксовано.

Читайте також