Російські війська підтягують резерви та намагаються атакувати на Липецькому та Вовчанському напрямках. Також у них залишається можливість нарощувати свою присутність на Харківщині та навіть атакувати на інших відтинках Харківської або Сумської областей.

Про це в ефірі національного телемарафону розповів командир батальйону «Ахіллес» Юрій Федоренко.

Як зазначає військовий, ЗСУ на напрямку Стрілеча-Глибоке змогли «повною мірою стабілізувати ситуацію». Зараз ведеться робота з вибиття армії РФ з тих позицій, які вона зайняла.

«Минулого тижня 92 бригада провела низку операцій, у ході яких забрали у противника ще одну посадку і надійно закріпилися. Противник намагався підтягувати резерви й повертати втрачені позиції. Були жорсткі бої, які продовжуються і сьогодні, але Сили оборони утримують позиції», — сказав Федоренко.

На вовчанському напрямку наразі бої йдуть у міській забудові.

«Війна йде за кожен підвал, за кожен будинок, за кожну вулицю. Так чи інакше противник подальших просувань не має», — ділиться командир.

Також він додає, що у росіян високі втрати, проте зберігається можливість їх поповнювати та тримати динаміку на полі бою.

Крім того, за словами Федоренка, угрупування противника дозволяють йому нарощувати присутність на Харківщині.

«Є ймовірність переходу лінії державного кордону на іншому відтинку, де противник ще не перейшов. Наприклад, це може бути на Сумщині або на стику областей. Про це дуже добре знає наша розвідка, тож противник достатньо потужно отримає по зубах», — підсумовує командир батальйону «Ахіллес».

Читайте також

  • Російські війська протягом 12 червня просунулися невеликою піхотною групою за підтримки бронетехніки від вулиці Михайла Коцюбинського на північному сході Вовчанська.
  • За минулу добу російські війська 13 разів намагалися наступати на Куп’янському напрямку. Силам оборони вдалося ліквідувати або поранити 31 російського військового.
  • 12 червня, поблизу Петропавлівки на Куп’янському напрямку російські війська використали проти Сил оборони КАБи. Бойові зіткнення тривають в районах чотирьох населених пунктів на Харківщині.