22 квітня близько 16:37 російські військові завдали удар по обʼєкту телевізійної інфраструктури у Харкові.

Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

За його словами, під час тривоги співробітники перебували в укритті, тому людських жертв немає.

«На цю хвилину є перебої із сигналом цифрового телебачення. Тому вчергове звертаємось до громадян: довіряйте лише офіційним джерелам інформації», — сказав він.

Нагадаємо, 14 березня російські військові обстріляли обʼєкти телевізійної інфраструктури Харківської та Сумської областей. У деяких районах виникли проблеми зі зв’язком.

У Лозовій на Харківщині внаслідок російського обстрілу постраждали приватні будинки. Постраждалих немає, зазначив міський голова Сергій Зеленський. Місцеві мешканці повідомляють про проблеми зі зв’язком.

У Сумській області російські військові завдали ракетно-авіаційних ударів по радіотехнічних об’єктах. Тимчасово виведено з ладу передавачі телерадіомовлення у Сумах, Шостці, Білопіллі і Тростянці. Внаслідок пошкоджень частина території області не може приймати український телевізійний і радіосигнал. Також можливі перебої з мобільним зв’язком, повідомили в Сумській ОВА.

19 березня у Харківській області відновили доступ до сигналу радіоканалів та українського телебачення у Лозовій, Кегичівці та Ізюмі.

Читайте також

  • Стало відомо, як відновлюватимуть українське мовлення на деокупованій Харківщині
  • Пілота РФ засудили на 12 років за бомбардування телевежі у Харкові