Йому вже вдалося зібрати таку ж суму на захист від дронів та ракет, які отримали Сумська, Одеська, Миколаївська та Херсонська області.

Американський історик Тімоті Снайдер збирає 950 000 тисяч доларів на «Безпечне небо» для Харківської, Кіровоградської, Полтавської та Черкаської областей. Вони підуть на сенсори, як захищатимуть регіони від дронів та ракет. Про це повідомили у United24.

Історику вже вдалося зібрати таку ж суму на посилення ППО Сумської, Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

«Мені було дуже приємно бачити, як швидко люди відгукнулись на проєкт “Безпечне небо”. Підтримка людей з усього світу врятувала життя і подарувала спокій сім’ям, які інакше могли б постраждати. Зараз, з початком зими, я сподіваюся, що ми зможемо зробити те саме ще в чотирьох областях України.  Це час для щедрості, і всі ми можемо зробити свій внесок», – ідеться в повідомленні.

Довідка

«Безпечне небо» — інноваційна українська система сенсорів, яка здатна виявляти повітряні цілі та прогнозувати їхній маршрут. Вона ефективно показала себе в тестовому режимі як проти крилатих ракет, так і проти БпЛА Shahed 136. Завдяки штучному інтелекту система також передбачає, звідки можуть виникнути наступні загрози.

Читайте також