Наразі окупанти проводять акцію «георгіївська стрічка», тим самим нав’язуючи символ російського нацизму. Активісти «Жовтої стрічки» закликають українців спалювати й викидати їх у смітник.

Натомість пропонують розвішувати стрічку жовтого кольору, як символ українського спротиву. Фото й відео знищених «георгіївських стрічок» можна надсилати до чат-боту «Разом».

Минулого року росіяни робили таку ж акцію в Херсоні, Куп’янську, Вовчанську, Ізюмі.

«Ми закликаємо всіх наших людей спалювати, рвати, викидати в сміття георгіївську стрічку. Натомість пропонуємо розвішувати всюди Жовту Стрічку, символ українського спротиву, який так бояться рашисти», — йдеться в повідомленні.

Рух громадянського спротиву «Жовта стрічка» з’явився торік навесні в Херсоні, після захоплення російськими військовими, і швидко поширився на інші окуповані території. Проукраїнські активісти продовжують підпільний протест, символом якого стала жовта стрічка, що тепер з’являється на вулицях міст, на парканах, деревах і навіть будівлях окупаційних адміністрацій.

Учасники руху громадського спротиву «Жовта стрічка» малюють проукраїнські плакати та графіті та щодня нагадують, що Україна єдина й неподільна.

  • Активісти «Жовтої стрічки» закликають жителів ТОТ дерусифіковувати назви вулиць на честь «Да Вінчі».

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.