На Куп’янському напрямку російські військові намагалися наступати, однак українська армія відбила атаку в районі населеного пункту Берестове Харківської області.

Про це йдеться у ранковому зведенні Генштабу ЗСУ.

Також за їхніми даними, на Слобожанському напрямку російські військові знаходяться у прикордонних районах, проводять диверсії з метою недопущення перекидання українських військ на загрозливі напрямки, нарощують щільність мінно-вибухових загороджень уздовж державного кордону в Бєлгородській області.

Під артилерійським вогнем були понад 110 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей. Протягом минулої доби авіаційних ударів зазнали Веселе, Білий Колодязь, Вовчанськ, Кирилівка на Харківщині.

Нагадаємо, що російські окупанти відновили свої спроби йти в наступ, але успіху не мали, повідомив начальник Харківського гарнізону та сил оборони Харкова Сергій Мельник.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що влада шукає можливості дати Харкову більше захисту неба. За його словами, передача іншими країнами систем ППО Україні — це політичне питання.

Читайте також

  • У селі на Харківщині завершена примусова евакуація родин з дітьми.