Президент Володимир Зеленський відвідав із робочою нарадою Куп’янсько-Лиманський напрямок та зустрівся з бригадами, які виконують там бойові завдання.

Про це йдеться на його сторінці у фейсбук.

Зеленський слухав доповіді комбригів про оперативну ситуацію на полі бою, перебіг наступальних та оборонних дій їхніх підрозділів.

Робоча нарада / Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Куп’янсько-Лиманський напрямок є одним із найгарячіших на фронті. Російські окупанти постійно намагаються проводити там наступальні дії, кажуть в Офісі Президента.

Володимир Зеленський нагороджує військових / Фото: t.me/V_Zelenskiy_official
Володимир Зеленський нагороджує військових / Фото: t.me/V_Zelenskiy_official
Володимир Зеленський нагороджує військових / Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Також президент вручив нагороди військовослужбовцям і бойовим медикам, які відзначилися під час захисту України. Зокрема, Зеленський зустрівся з військовими 103 окремої бригади територіальної оборони, 68 окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша та 25 окремої повітрянодесантної Січеславської бригади.

«Кожна наша бойова бригада, кожен воїн, який знищує окупантів, кожним своїм кроком уперед стверджує, що українська перемога неодмінно буде. Ви — міць! Дякую за службу!» — заявив Зеленський.

Володимир Зеленський з військовими на Куп’янському напрямку / Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Глава держави також відвідав танковий підрозділ 21 ОМБр, де оглянув техніку, передану українській армії західними партнерами, зокрема танки Leopard-2 та бойові машини піхоти CV–90, які використовувалися в боях на Куп’янському напрямку.

Володимир Зеленський оглядає техніку / Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Читайте також

  • За повідомленнями російських джерел, війська РФ проводили обмежені атаки уздовж лінії Куп’янськ-Лиман і досягли незначного прогресу 30 вересня та 1 жовтня, йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).