Митрополит Київський і всієї України Епіфаній у коментарі журналістам Ґвара Медіа розповів про перехід від Української православної церкви (Московський патріархат) до Православної церкви України.

«Наше майбутнє — в єдиній Православній церкві України. Немає іншої перспективи, як бути єдиними. Але, на жаль, 30 років велася пропаганда, яка зробила свою справу. Зараз багато ще знаходяться в певній омані. Але поступово, ми бачимо, що народ прозріває. Приймає рішення і багато громад. Повсякденно, практично, в різних регіонах України приймають відповідальні рішення і долучають до нашої великої родини ПЦУ», — зазначив Його Преосвященство.

Станом на початок 2023 року в Україні діяло понад 8 тисяч церков УПЦ МП, з них понад 300 на Харківщині.

Читайте також

У Храмі Святого Іоана Богослова Православної церкви України Митрополит Київський і всієї України нагородив захисників та захисниць 113 бригади Територіальної оборони.

«Кожен із нас зараз знаходиться на своєму місці та робить свою роботу. Разом ми пройдемо ці випробування і станемо ще більш духовно сильними. Від єдиної української церкви залежить і майбутнє єдиної української держави», — проголошує Митрополит.