Медіасервіс MEGOGO та платіжна платформа Payoneer запустили подкаст «Про гроші», у якому надають базові знання про керування особистими заощадженнями, початок власної справи й роботу з інвестиціями під час війни.

«Повномасштабна війна змусила нас продумувати життя на кілька кроків уперед, і часто ці кроки пов’язані саме з фінансами, тож тема фінграмотності вийшла на перший план. Ми раді об’єднатися з MEGOGO у наших зусиллях, щоб якомога більше українців навчилися керувати особистими заощадженнями та, навіть, примножувати кошти в ці складні часи», — зазначила Наталія Гордієнко, маркетинг директорка Payoneer в Україні.

Ведучим став економіст та автор книжок із фінансової грамотності Любомир Остапів.

У подкасті десять епізодів, з них — п’ять уже доступні на медіасервісі. Перший випуск присвячений персональним заощадженням, а саме: як може змінитися підхід до грошей у середньостатистичної сімʼї у воєнний час, як планувати витрати, а також, які є три типові фінансові цілі в кожної української сімʼї.

У наступних випусках вчать розбиратися з курсом гривні, як працює НБУ, як подружитися з інвестиціями в акції іноземних компаній та врешті решт, як почати власний бізнес.

Щотижня з’являтимуться нові епізоди. Їх можна прослухати безплатно в мобільному додатку MEGOGO та на інших популярних майданчиках для подкастів.

  • МКІП разом з Erste Фонд презентували спільний проєкт – Лабораторії культурної політики.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.