У Харківській області немає навчальних закладів, які готові розпочати роботу повноцінно офлайн.

Про це повідомив директор Департаменту науки й освіти Харківської обласної військової адміністрації Олексій Литвинов під час брифінгу.

За його словами, на рішення відкрити заклади офлайн або почату роботу в змішаному форматі впливає наявність укриттів, які відповідають нормам та думка всіх учасників освітнього процес, зокрема дітей, їхніх батьків, вчителів та адміністрації закладів.

«Ми фактично не маємо на сьогодні підтверджених даних про те, що якийсь заклад розпочне свою роботу в повноцінному офлайн форматі. Є певні перестороги та чутки, але повторюю, що ніяких підтверджуючих даних стосовно будь-якого закладу, у якому планується запустити офлайн формат немає», — зазначив Олексій Литвинов.

Що стосується окремих категорій закладів так, то більше 90% дошкілля буде працювати дистанційно, багато зруйнованих пошкоджених закладів та багато, хто з батьків розумію небезпеку.

Читайте також

  • 20 липня мер Харкова Ігор Терехов розповів, що у місті розглядають можливість навчання школярів у метро. З 1 вересня планують зробити комбіноване навчання, тому що для дітей, особливо першокласників, важливо вчитися офлайн, соціалізуватися.
  • Онлайн чи офлайн, освітній процес у Харкові організують з урахуванням бажань батьків та безпеки дітей, заявив Терехов під час національного телемарафону. Він оголосив про зустрічі з батьками школярів для обговорення формату навчання. Зустрічі триватимуть з 27 липня по 11 серпня. Терехов сказав, що більшість батьків обирають навчання онлайн для своїх дітей.