За пів року роботи Харківський обласний Координаційний центр підтримки цивільного населення надав допомогу 104 тисячам переселенців та інших мешканців регіону, які постраждали від війни.

Про це повідомили в Міністерстві реінтеграції.

Зокрема, сприяння отримали 4 тисячі людей з інвалідністю, 3 тисячі родичів загиблих захисників України та 1100 ветеранів і військовослужбовців.

Як зазначають у Мінреінтеграції, окрім гуманітарної допомоги, Центр організовує соціально-психологічну підтримку постраждалим від війни. Діють мобільні бригади психологів, проводиться навчання фахівців. Найближчим часом планують запустити гарячу лінію для внутрішньо переміщених осіб.

Аналогічні Координаційні центри вже створені у 46 громадах Харківщини. За повідомлення они допомагають місцевому населенню пережити наслідки війни.

Загалом у Харкові проживає більш як 190 тисяч ВПО переважно з населених пунктів Харківської області. У регіоні перебуває понад півмільйона внутрішньо переміщених осіб.

Куди можуть звернутися постраждалі від збройної агресії РФ

  • Гаряча лінія Департаменту соціального захисту населення Харківської ОВА з питань соціального захисту ВПО: (066) 283-41-43
  • Електронна пошта: [email protected]
  • Для евакуації із небезпечних громад області: 0 800 339 291
  • З питань отримання адміністративних послуг Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області слід звертатися за номером: (057) 705-52-80

Читайте також

  • «(Не)помітні історії»: посол Королівства Бельгія в Україні відвідав виставку в Харкові — фото
  • У Харківській області волонтерством займається понад 3 тисячі людей