Бій триває у двох локаціях в районі Вовчанська.

На Харківському напрямку 15 червня російські війська тричі намагалися захопити українські позиції. Біля села Тихе атаку відбито. Наразі триває бій у двох локаціях в районі Вовчанська. Про це повідомили у зведенні Генштабу.

За минулу добу на цьому напрямку армія РФ втратила понад 112 осіб вбитими та пораненими. Також українськими військовими було знищено бойову броньовану машину, десять автомобілів, три одиниці спеціальної техніки та три склади з боєприпасами. Пошкоджено танк, дві артсистеми, п’ять автомобілів і одиницю спецтехніки.

На Куп’янському напрямку зараз тривають п’ять боєзіткнень. В районах населених пунктів Петропавлівка, Андріївка, Греківка та Невське росіяни намагаються вибити українські підрозділи з позицій.

Юрій Федоренко, командир батальйону ударних БпАК «АХІЛЛЕС» 92-Ї ОШБр ім. Івана Сірка, який зараз тримає оборону на Харківському напрямку, розповів, що на відтинку Стрілече-Глибоке ситуацію стабілізували. Російські військові не мають успіху.

У Вовчанську ситуація складніша, проте майже повністю стабілізована, але відбуваються важкі вуличні бої і за кожен будинок та підвал точиться жорстка боротьба, зазначив Федоренко.

За даними Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, на Харківському напрямку РФ веде безуспішні дії, намагаючись просунутися вперед у глибину українських бойових порядків та створити так званий «пояс безпеки».

Читайте також