Командир підрозділу ударних безпілотних авіаційних комплексів «Ахіллес» 92-ї окремої штурмової бригади Юрій Федоренко повідомив про результати їхньої діяльності у 2023 році.

Про це він написав у своєму телеграм-каналі.

За його даними, протягом минулого року «ахіллесівці» завдали ураження 2332 російським цілям. Зокрема, було знищено 264 одиниці російської техніки та 15 складів, а 571 одиницю техніки та 5 складів пошкоджено.

Результати “ахіллесівців” за 2023 рік / Зображення: t.me/fedorenkoys

Також безпілотники уразили 884 інженерні споруди, укриття та позиції російських військових. Внаслідок ударів ліквідовано 168 російських військових, ще 425 отримали поранення.

Крім того, підрозділ «Ахіллес» вразив 5 позицій операторів російьких дронів та замінував 311 точок на шляхах пересування російської техніки.

Наразі підрозділ виконує бойові завдання на Бахмутському напрямку. Читайте, як працює рота ударних безпілотників «Ахіллес», у репортажі Ґвара Медіа.

Нагадаємо, з 31 січня 2024 року підрозділ розширився до батальйону. Наразі «ахіллесівці» проводять рекрутингову кампанію. Підтримати підрозділ можна за посиланням.

92-га окрема штурмова бригада

92-га ОШБр імені кошового отамана Івана Сірка – це формування механізованих військ у складі Сухопутних військ Збройних сил України. Бригада дислокується на Харківщині. Її бійці брали участь у всіх бойових діях на сході України з 2014 року. У 2022 році бригада брала участь в обороні Харкова та Слобожанському контрнаступі.

Читайте також