Їздили на танках у дворі: історія сімейної пари з Кам’янки — ВІДЕО

Денис Клименко - 03 Травня 2024 | 18:22

Село Кам’янка на Харківщині розташоване за 7 кілометрів на південь від Ізюма. З самого початку повномасштабного вторгнення, цей населений пункт опинився на лінії фронту. Цілий місяць росіяни безжалісно обстрілювали село, намагаючись захопити його. Наприкінці березня Кам’янка була окупована. Сімейна пара – Віталій і Світлана – одні з небагатьох, хто повернувся жити додому у знищене війною село.

У їхньому будинку жили окупанти, повністю пограбувавши його і знищивши. По їхньому подвір’ю їздили танки, власну побутову техніку подружжя збирало по вулиці. Нині, з допомогою волонтерів, вони живуть у вцілілому сараї, без будь-яких комунікацій. Дізнайтеся більше про те, як виживають мешканці деокупованої Кам’янки, що повернулись у зруйнований дім, у нашому відео.

Дивіться також:

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!

Якщо вам складно самостійно перевірити новину чи важливе повідомлення — надсилайте її у наш фактчек-бот «Перевірка». Також читайте про актуальні фейки, маніпуляції і пропаганду у розділі Фейкотня на Ґвара Медіа.

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.