«Ми хочемо нормального життя»: Козача Лопань біля кордону з Росією — ВІДЕО

Денис Клименко - 25 Квітня 2024 | 10:41

Регулярно армія РФ обстрілює прикордонну Козачу Лопань на Харківщині. До села достають всі види озброєння: КАБи, артилерія, міномети, дрони. Попри все наразі там залишається понад тисяча людей. Через декілька днів після нашої поїздки, росіяни вдарили по селищній раді Козачої Лопані.

Руйнування там значні, проте обійшлося без постраждалих. Саме поруч із цією будівлею пані Людмила минулого тижня ще прибирала клумби та розповідала, що важливо у важкі часи висаджувати квіти, аби місцеві посміхалися. Детальніше про життя на прикордонні Харківщини дивіться у матеріалі.

Дивіться також:

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!

Якщо вам складно самостійно перевірити новину чи важливе повідомлення — надсилайте її у наш фактчек-бот «Перевірка». Також читайте про актуальні фейки, маніпуляції і пропаганду у розділі Фейкотня на Ґвара Медіа.

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.