Його ініціює рух спротиву окупації «Жовта стрічка», щоби підтримати людей в окупованих містах. Флешмоб «Єдине серце України» стартує 6 березня до річниці початку опору на тимчасово окупованих територіях.

Щоб долучитись до флешмобу, закликають викласти в соцмережі світлину з половинкою серця на фоні свого міста, а українці в окупованих містах зроблять фото з другою половинкою. Організатори поєднають фото в колажі, щоб символічно об’єднати серця на всій території України.

Як узяти участь у флешмобі?

  • 6 березня роздрукуйте або намалюйте половинку серця будь-якого кольору та зробіть із ним фото на фоні свого міста;
  • Світлину опублікуйте в соцмережах із хештегом #ЄдинеСерцеУкраїни й тегніть @yellowribbonua. На цьому акаунті в Instagram також доступна маска з половинкою серця, її теж можна використати;
  • Організатори поєднають фото в колажі та опублікують на сторінках руху спротиву «Жовта стрічка».

«Росіяни роблять усе, щоби перервати зв’язок окупованих територій з Україною, тому українцям в окупації важливо відчувати, що вони не самі в цьому спротиві, і бачити підтримку — розповідає Іван, координатор руху спротиву «Жовта стрічка».

У березні 2014-го та 2022-го років десятки тисяч українців виходили на мітинги в тимчасово окупованих Донецьку, Мелітополі, Херсоні, Бердянську, Енергодарі, Новій Каховці та інших містах. Сьогодні опір на всіх окупованих територіях продовжується підпільно. Учасники руху громадського спротиву «Жовта стрічка» малюють проукраїнські плакати та графіті, пов’язують жовту стрічку як символ опору російській окупації та щодня нагадують, що Україна єдина й неподільна.

  • Горище: харківські митці провели благодійний вечір — фото.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.