Харківський ЛітМузей запрошує гостей на відкриття виставки плакатів, присвячених окупованому Бердянську.

Про це повідомили працівники музею.

Виставка складається з 10 плакатів та побудована на матеріалах, створених учасниками й учасницями спільноти «Ми — Бердянськ» у межах майстерень із використанням різноманітних творчих практик: документальний театр, колажі, саунд-дизайн, плакати, генеративні малюнки, ментальне мапування, терапевтичне письмо тощо.

Засновниками спільноти є Ксенія Клейнос та Кирило Пеліванов, громадські діячі з Бердянська. Дизайн плакатів покладено на Богдана Давидюка, а кураторкою виставки є Олена Субач.

«Багато харківʼян до повномасштабного вторгнення приїжджали в Бердянськ відпочивати, на море. Усі памʼятають, яке це затишне і приємне місто для відпочинку. Зараз місто в окупації і люди, які там залишилися — чекають Україну. Для них дуже важливо знати, що про них не забули та памʼятають. Кожна згадка про них в інтернеті, якщо вони це бачать, додає їм надію продовжувати вірити та не падати духом. Для тих, хто виїхав — це можливість поринути в спогади про рідне місто, наче відчути його настрій і отримати велике задоволення від розповіді про Бердянськ, а тим, хто його ніколи не бачив», — каже Ксенія Клейнос.

Відвідати виставку можна з 15 по 21 січня з 10:00 до 17:30 у Харківському ЛітМузеї, за адресою: вулиця Багалія, 6.

Експозиція створена ГО Час Є за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обовʼязково відображає офіційну  позицію EED.

Читайте також

  • Харківський андеграунд у Львові. Виставка «Нежитьський досвід» — фото.