Будівля лікарні зруйнована внаслідок ударів.

Армія РФ вдень 10 квітня обстріляла медзаклад у Вовчанську. Внаслідок влучань постраждало двоє цивільних 54-річних чоловіків. Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«Один із них технічний працівник медзакладу, куди й влучили росіяни», – ідеться в повідомленні.

Будівля лікарні внаслідок удару повністю зруйнована. Чоловіків госпіталізували до лікарні.

«У нас там зараз поліклініка не працювала, вона була перевезена в інше місце, у зв’язку з важкою ситуацією в громаді та постійними обстрілами. Тому дякувати Богу, там ніхто не знаходився більше», — прокоментував голова Вовчанської МВА Тамаз Гамбарашвілі в коментарі Ґвара Медіа.

За словами Тамаза Гамбарашвілі, ситуація в місті та громаді вкрай важка.

«Ми кожен день, кожен час знаходимося під обстрілами артилерії, керованими бомбами, авіабомбами, зараз, останній місяць, працюють FPV-дрони по Вовчанську. Тому пересування по місту важке. Б’ють по цивільних автомобілях. У нас навіть є загиблі цивільні, які згоріли в машині», — каже він.

Також сьогодні вдень російські війська обстріляли село Липці Харківської області. Унаслідок удару загинули 14-річна дівчина та ще 2 жінки. Через удар пошкоджені приміщення аптеки та крамниці. Поранено 34-річну жінку. З-під завалів деблокували 16-річного хлопця.

Читайте також

  • У результаті російської атаки по поліклініці у Вовчанську постраждав 34-річний охоронець. Він отримав осколкові поранення. Зараз йому надається медична допомога.
  • 9 квітня російські військові завдали ударів керованими боєприпасами по Харкову, внаслідок чого зруйновано цивільне підприємство, п’ятеро людей постраждали.