У результаті російської атаки по поліклініці у Вовчанську постраждав 34-річний охоронець. Він отримав осколкові поранення. Зараз йому надається медична допомога.

Про це повідомив голова Вовчанської МВА Тамаз Гамбарашвілі в коментарі Ґвара Медіа.

«У нас там зараз поліклініка не працювала, вона була перевезена в інше місце, у зв’язку з важкою ситуацією в громаді та постійними обстрілами. Тому дякувати Богу, там ніхто не знаходився більше», — прокоментував очільник МВА.

За словами Тамаза Гамбарашвілі, ситуація в місті та громаді вкрай важка.

«Ми кожен день, кожен час знаходимося під обстрілами артилерії, керованими бомбами, авіабомбами, зараз, останній місяць, працюють FPV-дрони по Вовчанську. Тому пересування по місту важке. Б’ють по цивільних автомобілях. У нас навіть є загиблі цивільні, які згоріли в машині», — каже він.

Тому зараз проблеми з гуманітарною допомогою, зазначив голова Вовчанської МВА. Усі ризикують власним життям. Працівники комунальної сфери, які обслуговують критичну інфраструктуру постійно в зоні небезпеки.

«Місцеві жителі мінімально пересуваються, але працівники комунальних закладів надають допомогу: відновлюють водо- та газопостачання, світло. Тому коли більш менш безпечно — вони виїжджають», — додав Гамбарашвілі.

Хоча обов’язкову евакуацію вже проводили у Вовчанській громаді, є люди, які залишають там. З ними щодня проводять інформаційні бесіди разом із волонтерами. Наразі у Вовчанську залишається 3200 людей, а в громаді 9900.

Нагадаємо, що російські військові скинули дві керовані авіабомби на поліклініку у Вовчанську. Постраждав 34-річний чоловік. Поліклініка зруйнована повністю.

Читайте також

  • У прокуратурі показали як виглядають зруйновані будинки в Куп’янському та Ізюмському районах.