У Харківській області відновили сполучення з двома селищними громадами завдяки відбудові мосту через річку Тетлега на маршруті Т-21-11 Чугуїв – Печеніги – Великий Бурлук, повідомляють на сторінці Facebook Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.

Міст підірвали на початку повномасштабної війни, 26 лютого 2022 року, щоб війська РФ не змогли просунутися далі. Після деокупації області поряд з мостом влаштували тимчасову переправу, через яку могли їздити автівки не важче 10 тонн. Водночас вантажівки витрачали час на багатокілометровий об’їзд.

Ремонт почали наприкінці 2022-го, завершили зараз. Завдяки цьому вдалося полегшити роботу гуманітарних коридорів у східній частині області та забезпечити якісну логістику з селищами Великий Бурлук та Печеніги.

Відремонтований міст через річку Тетлегу в Харківській області / Фото: Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України

Зокрема, нова конструкція мосту забезпечує безпечний рух транспорту та дозволяє швидко діставатися до громад рятувальникам, лікарям, ремонтним бригадам та гуманітарним конвоям.

Від повномасштабного вторгнення РФ в Україну зруйновано чи пошкоджено 25,1 тисячі км доріг, з них на державних дорогах — 8,8 тисячі км.

Читати далі: ремонтують сполучення між Харковом та Вовчанськом.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.