Народні депутати пропонують скасувати податки на специфічні деталі, які необхідні для налагодження виробництва дронів в Україні. Відповідний пакет законопроєктів подаватимуть сьогодні.

Голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев пояснив, що звільненню підлягають специфічні деталі, які необхідні для налагодження виробництва дронів в Україні.

«Вважаю, що ми маємо всі підстави не тільки для насичення армії необхідною для Перемоги військом технікою, але і для розбудови найпотужнішої галузі у світі», — додав Гетманцев.

Раніше Рада прийняла закони щодо звільнення від ПДВ та мита коптерів, тепловізорів, коліматорів, рацій та приладів нічного бачення.

Нові проєкти передбачають звільнення на час воєнного стану від ПДВ та мита складових дронів, які привозять підприємства для власної діяльності з виробництва та ремонту безпілотників.

Компанія, яка ввозить ці складові мають звітувати про використання цих товарів. Якщо їх використовують для іншої цілі, підприємство має доплатити митні платежі, від яких їх було звільнено та сплатити пеню.

  • Зірка «Зоряних війн» зібрав понад $1,5 мільйона на дрони для ЗСУ.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.