Відновлюємо не будинки, а ціле життя. Марк Муллан та Філіппо Гранді відвідали сім’ї, що постраждали від війни

Ґвара Медіа - 23 Січня 2024 | 14:40

Голова ВП «Всесвітньої Лютеранської Федерації в Україні», Марк Муллан та Верховний комісар УВКБ ООН у справах біженців Філіппо Гранді й інші партнери особисто відвідали сім’ї, що постраждали від війни у Харкові.

Партнери та гості відвідали відбудовані квартири й були вражені якістю виконаних робіт. Сім’ї із захопленням ділились емоціями які їх переповнюють після отриманої допомоги.

«Відремонтовані квартири – не просто стіни і дах, це нова надія та можливість для нас повернути життя», – розповідають родини.

Зокрема у рамках програми відновлення житла у місті Харкові, що реалізовувалася в співпраці УВКБ ООН та Всесвітньою Лютеранською Федерацією в Україні було відновлено понад 525 квартир до кінця грудня 2023 року за рекордний термін – 4 місяці.

Марк Муллан каже, що діяльність організацій стає символом гуманітарної допомоги та важливого кроку на шляху до відновлення життя українців.

«Відвідати місце, де робота вже завершена, завжди особливо приємно, особливо коли йдеться про відновлення життя людей, а не лише структур. Це не просто будинок, це новий початок для багатьох сімей, які втратили все під час війни», – зауважив Марк.

Впродовж 2024 року організація планує збільшити кількість житла яке буде відремонтовано до 1500 квартир за умови продовження фінансування.

Відновлення житла – це складний та комплексний процес, що потребує в першу чергу враховувати конкретні потреби постраждалих: виконання комплексу необхідних ремонтних робіт, а також закупівля меблів, побутової техніки тощо.

Продовження проєкту з відновлення житла, що реалізувала Всесвітня Лютеранська Федерація вкрай необхідне у 2024 році для Харкова та Харківській області, адже це можливість забезпечити житлові умови для тих, хто втратив все через війну.

Новина в рубриці «Пряма мова» є видом рекламного матеріалу, який відображає винятково точку зору авторів – Всесвітньої Лютеранської Федерації. Вона не претендує на об’єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Точка зору редакції Ґвара Медіа може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія в рамках власної редакційної політики.

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.