Великобурлуцька селищна рада Харківської області опублікувала тендер на закупівлю двох дронів DJI Mavic 3T Enterprise (Thermal) за 420 000 тисяч гривень. Про це повідомляє Ґвара Медіа з посиланням на Prozorro.

Нині триває процедура запиту ціни, орієнтовний початок проведення процедури закупівлі – червень 2024 року. Джерело фінансування закупівлі – місцевий бюджет Великого Бурлука. Строк поставки дронів – 31 липня 2024 року.

Закупівлю здійснюють у межах програми з підтримки Збройних Сил, заходи та роботи з територіальної оборони (зокрема матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони).

Вартість на один такий дрон з тепловізором становить від майже 180 тисяч гривень до 225 тисяч гривень залежно від інтернет-магазину.

Скриншот з пошуковика Google

Про Великий Бурлук

Великий Бурлук – селище та центр Великобурлуцької селищної громади Куп’янського району Харківської області. До 2020 року населений пункт був центром Великобурлуцького району. Засноване 1656 року як село Шевелівка, перейменоване на селище Великий Бурлук. У 1963 році селище набуло статусу селища міського типу.

З 24 лютого до 10 вересня 2022 року селище було тимчасово окуповано російськими загарбниками під час повномасштабного вторгнення в Україну. Після звільнення населений пункт неодноразово обстрілювався ракетами, артилерією та авіаційними бомбами. Станом на лютий 2024 року у Великому Бурлуці проживало близько 2 тисяч осіб, тоді як до повномасштабної війни там проживало близько 4 тисяч людей.

На цю тему

Харківська ОВА без тендеру придбала тепловізійний комплекс у новоствореного підприємства за майже 10 млн грн. Департамент оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської ОВА опублікував публічну закупівлю на придбання у ТОВ «Протея2000» тепловізійних прицільних комплексів для зенітного розрахунку за 9 926 400 грн. 

«Хто не втрачав свободи, не зрозуміє як це»: жителі Великого Бурлука про окупацію та повернення до життя – ВІДЕО. Журналісти Ґвари відвідали Великий Бурлук, аби дізнатися, як тут живуть люди через рік після деокупації та з якими викликами вони стикаються зараз.